Přestaň mě srát!

Ikona

nezávislá politicko-kultruně-technicka revue

Tvůj soused byl ve straně, musel to být udavač, znásilňovač dětí a neskutečnej hajzl, že?

klaus_ksc

Jsem se zase nasral takhle navečer.

Na úvod: Fisherovi nefandím, myslím si, že je to zm*d (můžu to vůbec veřejně napsat?) pták, loutka nějakejch lidí, která zastupuje zájmy podniků a je to jeden z posledních, komu bych dal svůj hlas v nadcházejících presidentských rádoby volbách, přesto však, když vidím bláboly Hanáka, kterej ani nemá zameteno před vlastním prahem, musím se vyjádřit.

Nechci se zabývat jeho (Fisherovým) členstvím v KSČ, nic o tom nevím. V článku bych se chtěl věnovat obecně tématu členství „běžných lidí“ v KSČ.

Tyvole, já vím, že moje generace je tupá. Máme vymytý mozky z televize a hltáme zprávy na nově a z bulvárních článků. Informace jsou deformovány vždy. A dějepis učí ti, kteří vyhrajou válku. Ale kurva už, přemýšlejte.

Hele, komanče fakt nemám rád, podle mě princip komunismu nemůže z lidský podstaty fungovat.  Komanči mi zabili moji nejoblíbenější političku a totálně mi rozmrdali moji zemi.

Na druhou stranu nejsem agitka současný pseudo-demokratický vlády, která rozsévá hovna a snaží se naši zemi zlikvidovat úplně stejně, jako před pár lety komanči.

SSM_clenska_legitimace_3375

Nechci obhajovat agilní zmrdy, kteří se do strany nasrali, aby mohli někomu znepříjemňovat život, takový zmrdi jsou v naší společnosti taky.. A je jich dost..

Ale je dobrý podívat se na věci i z jiných úhlů…

Hele, to, že byl někdo ve straně nemusí znamenat vůbec nic. Je jasný, že tam byly svině. Takový jsou v obecně v každem státním aparátu potažmo systému. Ale šikanovat tady řadovýho nevinnýho běžnýho občana za něco, že byl před pár lety ve straně, a dávat mu to sežrat a psychicky ho za to mrdat je stejná taktika, jako používali sami komanči. Takže takovým stylem se chováte jako ty stejný komunistický svině!!

By mě zajímalo, jak by se chovala moje generace nastávajících rodičů, kdyby si mohli vybrat cestu pro svoje děti. Jestli chcou, aby s nimi bylo celej život zametáno, pod stresem, šikana z úřadů, vyhrožování, pracovat a rubat výkopy a nebo to vzít na sebe, vstoupit do strany a umožnit svejm dětem alespoň trochu, v rámci omezených možností, kvalitní život, studium na VŠ a normální práci?

20080222045512-bajecna-leta-pod-psa-titulni-foto

Pro mě, jsou tady tihle tátové, maminky, kteří, ačkoliv s režimem nesouhlasili a stejně to vzali na sebe, do strany šli kvůli svým dětem, a teď si na ně ukazují všichni prstem s komentářem: „podívej se na něho, byl ve straně, hajzl jeden“ a tiše to snášejí, hrdinové.

Nějak se mojí generaci úplně ztrácí perspektiva.

Náš stát je momentálně ve válce. Víte to?

Co budete říkat svým dětem, až na vás budou řvát, že jste hajzlové, že jste vstoupili do severoatlantické aliance a posvětili tím smrt tolika nevinných lidí, kteří teď každý den umírají. Řeknete jim, že se o tom vlastně ani nerozhodovalo? Že za to nemůžete? Že to bylo pro jejich dobro? Jak se zachováte? Hm?

NATO-in-the-Euro-Atlantic-area

To samý se může dít kvůli EU…

Tady proběhla revoluce naoko — pokud to někoho zajímá, zkuste se v tom trochu rýpat

Myslíte si, že by sovětskej svaz, se svoji silou, nějaký revoluce dovolil, kdyby to nechtěl?

hahaha Je o tom dost napsáno v knihách: ve zkratce: západní trhy potřebovaly expandovat, na současné půdě už neměly kam, tak se dohodli. O tom je naše revoluce. Cinkání klíčů na náměstí je jen na efekt, pro plebs.

HRU2714a2_1989

Otevřete oči kurva. Tady se pálily hned jak začalo být dusno archivy s agentama StB.. Ty největší svině měly záznamy spálený první. To, co se teď nachází, je hovno. Rudou knížku měl doma skoro každej, prostě byla taková doba.

Otevřete oči, kurva!

Ty opravdové svině, který byly ve straně a škodily normálním lidem, přeběhly pod jinou barvu a páchají stejné zlo do teď.

zdroj obrázků: google.com, nejsou moje, mohou se na ně vztahovat autorská práva.

Reklamy

Filed under: kultura, z domova

One Response

  1. Meg ´ s napsal:

    Lidi radi vidi cernobile, je to bez namahy a nutnosti dalsiho usili hledat informace.Ovce.Komousi spatny, navic se na ne da temer vsechno svalit- o to jde.Diky za to, ze mate vlastni nazor a zdravy rozum!
    Je to ubijejici videt, jak jsou lidi lini myslet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

MenuProlog

Magazín "Přestaň mě srát" je pokračováním Českého magazínu, ke kterému jsem ztratil přístupové údaje. Jedná se o nezávislou politicko-kultruně-technickou revue, která je zaměřená na komentování současných problémů společnosti a na jejich důsledky.

Názory jednotlivých redaktorů se nemusí shodovat s názorovým stanoviskem Českého magazínu resp. webzinu "Přestaň mě srát".

Prohlížení stránek je doporučeno pouze osobám straším 18 let. Všechny texty jsou chráněny autorským zákonem. Články neprochází jazykovou korekturou.

K článkům jsou povoleny i diskuze, které jsou absolutně svobodné, nemoderované a můžete se libovolně vyjádřit. Diskuze tedy také, stejně jako zveřejněné články, nemusí souhlasit s názorovými stanovisky magazínu "Přestaň mě srát".

Svoboda slova je to nejdůležitější, co máme.

Výměna odkazů

Tomáš Potěšil

chcete tady mít odkaz? pište na mail.stepan[a]gmail.com

Reklama

Podporujeme:

Kontakt

Pokud tady chceš mít článek, napiš na mail.stepan[zavinac]gmail.com a já ho tady otisknu.

U autorů zachováváme anonymitu a mají možnost se svobodně vyjádřit.

Taktéž rádi zveřejníme i polemiku s některým článkem, v případě zájmu otisknutí pište na email šéfredaktora.

Kontakt na případné jednotlivé autory v rámci ochrany soukromí nezvěřejňujeme!

%d bloggers like this: