Přestaň mě srát!

Ikona

nezávislá politicko-kultruně-technicka revue

Nechutnej flashback

Zkoušeli je zastavit, mladý lidi, zfanatizovaný fašistickou propagandou, Schuschnigg zvednul minimální věk na účast v referendu na 24 let, aby si zajistil většinu. Tenkrát ještě nevěděl, že Hitler stejně prohlásí referendum za neplatné a že postranní nitky běžely už dlouho předtím..

O pár dní později už ovšem Hitler za velké slávy pochodoval Vídní, hráli estrádní umělci a řada straníků a umělců se vyslovovala pro podporu připojení k třetí říši. Mladí jásali.

Takto začal konec. Nejen konec životů spoustu Rakušáků, ale konec našeho národa. Pokud hledáte prvotní bod, zvrat, který z naší země udělal hovno, je to právě Anschluss..

Image

Já nechci plýtvat slovy.

Když se začalo mluvit o přímé volbě, myslel jsem si, že už to nemůže být horší. Může.

V prvé řadě chci říct, že Zeman je strašnej zmrd, hnusí se mi, kradl a má určitě hromadu kostlivců ve skříni, stojí za opoziční smlouvou a je to fakt na hovno kandidát.

Čím se chci zabývat je to, s jakou úspěšností se nacistické propagandě, ehm pardón, jinej odstavec, „demokratické propagandě“ podařilo mladý zfanatizovat úplně stejně, jako před Anschlussem.

Určitě studujete, tak si dokážete ověření zde psaných údajů vygooglovat sami.

Četl jsem různé zdroje noviny apod. a nevěřil jsem, jak jsou najednou všechny noviny a časopisy stranné.

Propaganda nastartovala seriózní masáž, díky panu Bakalovi, který po celou dobu stojí za Karlem. Pan Zdeněk Bakala. Vlastní mimo jiné většinové podíly v Econimii, Hospodářských novinách, týdeníkem Respekt aj. (použíjte google). Prostě začly všechny český média, vyjma jediných nestranných Britských listů, psát podle propagandy.

Pamatuju, že celým netem se bouřili mladí, proti smlouvě ACTA. Ale věděli jste, že to byl právě Karel Schwarzenberg, který ve vládě navrhl podpis této kontroverzní mezinárodní smlouvy? Do toho, vygoogli si to, voliči!

Chápete, že tento člověk nechce reprezentovat zájmy státu, ale zájmy cizí organizace, do které patří a tohle je jen další tah? Předpokládám, že tohle bylo celé dopředu promyšlené, stejně jako výše zmíněný Anschluss a jen otázkou času, kdy každý mladý, který je zaslepen propagandou, bude za svoji volbu trpět.

O to horší je to v tom, že budeme trpět v obou možných případech. Ať vyhraje kdokoli, jsme v prdeli!!

Sophiina volba ve své pravé podstatě. Já vám nechci říkat, kterýho z těch dvou postranně myslících, manipulujících lhářů máte volit. Chci, aby jste kurva mysleli v širším měřítku!

Doprdele země jde do sraček a na náměstích se dělaj koncerty a tleská se. Tolikrát demokracie umírala při jásotu a tleskání lidí, že už to ani není vtipný, že se lid nedokázal poučit.

Možná, že nám to patří. Protože někdy je potřeba spálit plevel, aby vyrostl nový zdravý silný les.

Od roku 38 s námi hrajou mocnosti a mocný spolky za našimi zády. A my si necháme srát na hlavu. Je mi z toho zle.

Reklamy

Filed under: kultura, z domova, ze světa

20 komentářů

 1. Jakub Schwab napsal:

  Pokud něco udělalo z naší země hovno, bylo to zcela nesmyslné rozbití Rakouska – Uherska v roce 1918 a vytvoření versailleské zrůdy zvané Československo. Churchill to pochopil dávno, my ještě ne.

  • honzig78 napsal:

   jasně,pozavírání a popravy veškerých českých elit ( rakouské rozsudky za 1.asv. války) a následné poněmčení, by nám ukrutně prospělo 🙂 Vsadím se, že se taky vyžíváš v tom, všude rozhlašovat, že Češi jsou méněcenní burani a jak se za ně na svých častých cestách po světě musíš vždycky děsně stydět. Ve skutečnosti jste to vy, rádoby kosmopolitní intelektuálové, co jste ubožáci a děláte nám ve světě ostudu svým kálením do vlastního hnízda…..

   • Jakub Schwab napsal:

    Vsadil by sis na špatného koně, vůbec v ničem takovém se nevyžívám a za svůj pas a občanství se nestydím. Ony věci jsou občas jinak než se zdají – proč by jinak versailleské mocnosti nabízely JCKV Karlu I. 25 milionů švýcarských franků v tehdejší měně, pokud podepíše formální abdikaci na trůny? Politici velmocí velmi dobře věděli, že legalita rozbití Rakouska – Uherska na nové státy je pochybná. Karel I. nicméně nabízený úplatek odmítl.

   • honzig78 napsal:

    mě jde hlavně o to, že Rakousko nas zatáhlo do války a nastolilo u nás policejní a soudní teror. Takže určitě není pravda, že jsme se jsme odtržením o něco přišli.

 2. Michal Vitásek napsal:

  No, ono to na to chce právě koukat v „širších měřítkách“, s ACTA, ale stojí na tom demokracie? Myslím, že úplně ne…

 3. Michal Vitásek napsal:

  s ACTA nesouhlasím (jsem chtěl napsat) 🙂

 4. Pavel Raus napsal:

  Schwarzenberg je ministr zahraničí, který jezdí na schůzky, na kterých se řeší věci jako smlouva ACTA, o tom poté informuje vládu, která společně rozhoduje jestli ano, nebo ne. To je onen návrh, který Schwarzenberg udělal, nutné je dodat, že Schwarzenberg se proti této smlouvě také postavil. Tolik k neúplným informacím v článku…

 5. honzig78 napsal:

  Mám podobný pocity z toho, když vidím ty placky se Schwarzenbergem s čírem. V celým Česku přitom není asi vůbec nikdo, kdo by byl míň pankáč než on :))

 6. kaczeka osh napsal:

  O to ale přece nejde…máte 2 kandidáty…tak volte toho, kdo bude více representovat Vaši zemi…bude slušný a diplomat. Máte s tím problém…tak je odstraňte a dosaďte někoho schopnějšího…KLAUSE??? „pero-krada“ a „vrchního zametače pok koberec“???…Jak chcete zasadit les když neumíte „zrno od plev“ rozpoznat??? A stejně jako se vám Klaus směje pokaždé v jiné čepičce na které jsou pokaždé jiní „sponzoři a reklamní sdělení“ (mimochodem válející si šunky někde na horách) a kašlající z vršku na nějakou „amnestii“ ha ha ha… Tak stejně tak se bude smát Zeman. Schwarzenberg nemá proč … peněz i majetku má dost. Já mu jeho „patriotismus“ věřím. Je to stejné, jako kdybych kvůli tomu, že nejím maso odsuzovala všechny masaře…Musím s nimi „diplomaticky“ koexistovat a hledat v nich to dobré. Z Historie se poučte ale jinak na ní hoďte bobek…teď je teď. Ublíženecký nálady se sprostejma slovama nemaj smysl. Začněte něco dělat. Každý u sebe…Ať tedy můžeme konečně zrno od plev probrat a zasadit ten jak říká článek „silnej zdravej les“.

  • honzig78 napsal:

   takže tvůj argument je, že Schwarzenbergovi prostě věříš? A nemůžeš aspoň trochu naznačit proč, teda kromě toho, že už má dost peněz?

   • Kaczeka Osh napsal:

    Ne…z lidí nevěřím nikomu…Věřím jen sama sobě a to pouze ve chíli, kdy jsem „nad sebou samou“ tedy nad svým egem a na věci koukám z „obou i více stran“… Tohle je už nyní passe … jen snad že : „neargumentuji nýbrž jen a pouze konstatuji fakta“…tzn. nesoudím – konstatuji…. jo a „korektura ve slově „pod koberec“…

    Jen na okraj…“tenkrát“ jsem svůj hlas dala jednomu ze dvou možných kandidátů a sice tomu, který by dle mého názoru „méně uškodil čr doma i v zahraničí“… a lépe representoval…a nyní sami posuzujte…po čase…koho si většina cz zvolila… co se týče mne… Čechy Krásné Čechy Mé…zvažuji emigraci…ne vážně jestli „ksč“ projde…vážně zvažuji emigraci :))). PS. A co se týče pana Emana – nemám slov to už není kocourkov ani bannana, ale buranov třetí cenové skupiny…

 7. Pepa napsal:

  To je tak hloupej článek, že to sem musim prostě napsat…

 8. revolucemysleni napsal:

  Taky řeknu svůj pohled na situaci. Nebudu tu řešit, jestli někdo z minulých kandidátů byl lepší, než tito zbýlý dva, protože to už stejně nemá smysl. Častý argument dementů (voličů knížete) je ten, že Schwarzenberg je známý ve světě a zlepší nám jakousi reputaci vzhledem k EU. Osobně můžu říci, že vám mrdám nějakej názor, kterej na nás má Brusel a svět. Dováží se k nám ten největší odpad z kontinentu; diktují nám, jak máme říkat svým výrobkům; platíme dluhy, na kterých ty velmoce vydělávají; jediná věc, na kterou může být unie pyšná je ta, že tu nebyla 70 let válka (bohužel se pouze přemístila jinam). Kníže nás zaprodá Německu; budeme pohůnci EU; spolu s Kalouskem nám zdevastují zemi; … je to jen mediální ikona, ale lidi na to skáčou jak mouchy na hovno. A jinak si zjistěte informace, Schwarzenberg je nejvíce zadlužený politik v ČR, všechny ty pozemky má na dluh. A pak je tu Zeman. Aspoň má politickou minulost, za jeho vlády naše země poměrně prosperovala. Argumentovat opoziční smlouvou je blbost, sám se k tomu Zeman vyjádřil a nutno podotknout, že má pravdu. Nechápu ten paradox, lidi jsi zvolili komunisty do senátu a za prezidenta chtějí Schwarzenberga? Ale máš pravdu v tom, že je asi zase potřeba spadnou držkou na zem, aby jsme se probudili. Jenom aby jsme ještě měli to možnost se postavit na nohy …

  • Ha…tak silná slova…slyším zas a znováááá abych pochopila..abych komu čemu uvěřiláááá… „dementů“ „mrdám“ „držkou“…
   pár slov ze slovníku voličů Emana…btw… Německo je ekonomicky nejsilnější a nejstabilnější zemí z jejíchž peněz jde hodně a hodně… stačí jet autem po neměckých nebo rakouských vesnicích a kouknout se např. do oken a květin a upravených stodol…etc etc..Jiný kraj…Jiný mrav… No nic. Jak by řekl váš prezident Miloš Zeman – Vypálit Počůrat (ještě že neřekl pochcat) a posolit (ještě že neřekl posrat)…

   PS. Do automobilky nepojedu, já bůh a oni k-vůli mě nezastaví provoz dementi…auto by mi taky nedali…radši pojedu k Morrisovi…jasně…dostanu určitě vagon cigár a budu moc hulit až do důchodu až do smrti…pohodička..příště navštívím likérku, nějaký pivovar či vinný sklépek…A dál?? Dál se chystám nasrat zase pár arabů, aby to začalo „bouchat“ i v Práglu a ve finále se z toho zase nějak vylžu…no viroza tu už byla tak co třeba „davová psychoza“… Z toho plyne voliči drahý že Z HOVNA BIČ NE a NE a NEUPLETEŠ!!!

 9. Kaczea Osh napsal:

  …PO LETECH ;D…Rok sešel se s rokem a včíl mudrujme;)))…Fšecko zlé je pro něco dobé – nakonec ( nejlíp to udělal před Angolou Japonec ;). Já v lidského boha ani Boha nevěřím…pouze v „bezpohlavní Bohyni“ ;D a musím uznat…že kdyby tam tenkrát „dosadila“ pana Kadla…byl by z naší krásné země České dnes zřejmě již „Islámský přístav-hotel-motel politicky korektní Merkelktatury“… To jsou věci na tom světě :))…a to je teprve začátek Dàmy a Pánové. Držme si cedníky…klobouky i šátky…ještě chvíli pojedeme z kopce ♡ Peace without religions and Isms 😉 ♡

 10. ivan napsal:

  Toto lejno si sežer sám fašounku.

 11. ivan napsal:

  Kadlík se kamerádí se SAúdy. Tak se rád zavděčuje Bakalovi a podobným oligarchům.
  A pokud chce válčit, tak si musí vzít pingl a jít. Dnes nemusí daleko. Dostane přes svůj křivý hřbet a bude mít po hehe.

 12. kaczeka osh napsal:

  …všichni jsme byli a jsme obelháváni…lžmi skrze lži zrádci z našich lidských řad, kteří si myslí, že jsou něco více než ostatní…snad polobozi…bozi…kdo ví. Lidé jsou různí a humanismus, respekt a soucítění jsou jen u většiny lidí jakás…prázdná slova. Hra na „ty hodné“…ale v jádru stejně pokřivené jako většina…;(
  Smutná realita tohoto světa. Ale jsem si jista, že „pravda opravdu;) nakonec sama sebe dosvědčí… Nic není ztraceno, čeho se sami vzdáme!?!…“ Peace!!! Peace bez falešných ideologií, nabo-mužství a ismů! 😉

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

MenuProlog

Magazín "Přestaň mě srát" je pokračováním Českého magazínu, ke kterému jsem ztratil přístupové údaje. Jedná se o nezávislou politicko-kultruně-technickou revue, která je zaměřená na komentování současných problémů společnosti a na jejich důsledky.

Názory jednotlivých redaktorů se nemusí shodovat s názorovým stanoviskem Českého magazínu resp. webzinu "Přestaň mě srát".

Prohlížení stránek je doporučeno pouze osobám straším 18 let. Všechny texty jsou chráněny autorským zákonem. Články neprochází jazykovou korekturou.

K článkům jsou povoleny i diskuze, které jsou absolutně svobodné, nemoderované a můžete se libovolně vyjádřit. Diskuze tedy také, stejně jako zveřejněné články, nemusí souhlasit s názorovými stanovisky magazínu "Přestaň mě srát".

Svoboda slova je to nejdůležitější, co máme.

Výměna odkazů

Tomáš Potěšil

chcete tady mít odkaz? pište na mail.stepan[a]gmail.com

Reklama

Podporujeme:

Kontakt

Pokud tady chceš mít článek, napiš na mail.stepan[zavinac]gmail.com a já ho tady otisknu.

U autorů zachováváme anonymitu a mají možnost se svobodně vyjádřit.

Taktéž rádi zveřejníme i polemiku s některým článkem, v případě zájmu otisknutí pište na email šéfredaktora.

Kontakt na případné jednotlivé autory v rámci ochrany soukromí nezvěřejňujeme!

%d bloggers like this: